Konkurs

W naborze przyjmowane są prace zrealizowane w dowolnej technice animacji i o dowolnym temacie, trwające od 1 do 3 minut. Konkurs skierowany jest do młodych osób (do 30 roku życia). 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

zgoda dla osób niepełnoletnich

Reżyser, scenarzysta i scenograf filmów animowanych i fabularnych, pisarz, twórca plakatów oraz ilustracji książkowych i prasowych. W roku 1982 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiował konserwację rzeźby kamiennej na Wydziale Konserwacji Dzieł Sztuki u prof. Adama Romana. Przez dwa lata studiował w Pracowni Filmu Animowanego na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie u prof. Daniela Szczechury. Debiutował w 1981 roku filmem animowanym Lykantropia. Profesor sztuki filmowej, wykładowca animacji na łódzkiej PWSFTviT. Wykładał również m.in. na Konstfack University of Art w Szwecji oraz na Uniwersytecie Harvarda w USA. Laureat ponad 100 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach. Jest jednym z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich twórców filmu animowanego. W polskiej animacji zasłużył się nie tylko jako twórca, ale także jako wspaniały dydaktyk. 

 

 

Piotr Dumała

Jury Konkursu filmowego 

Absolwentka Centrum Kształcenia Ustawicznego, Policealnej Szkoły w Sopocie, Kierunek technik prac biurowych i korespondencyjnych. Rozpoczęła swoją pracę w  1986 w Inter-Kom, potem STC, następnie Trefl S.A., jeszcze później własna działalność gospodarcza, najdłużej zdobywała doświadczenie zawodowe w Agorze,  potem jeszcze w multiagencji ubezpieczeniowej,  w każdej z tych firm zdobywała doświadczenie zawodowe i wiedzę na temat działania przedsiębiorstwa, początkowo jako sekretarka,  kierownik działu realizacji zleceń, asystentka zarządu, czy z-ca głównego księgowego. W 2013 dołączyła do zespołu Studia, ucząc się nowej branży, współtworząc sukces z całym zespołem. Jak mówi, nie wiedziała do końca, czego się podejmuje i może dlatego w tak krótkim czasie udało się od zera zbudować Studio i w rekordowym czasie nakręcić „Rodzinę Treflików”. Nieodłącznym atrybutem w jej dłoniach jest kalkulator, a ulubionym narzędziem Excel. Prywatnie mama nastolatki, szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów i jak na razie jednego psa.

 

 

Beata Markowska- Kulba

Pozostałych członków jury przedstawimy już wkrótce. 

 

 

?

Young Animation

instagram.com
/
younganimation

STRONA GŁÓWNA

KONKURS

WARSZTATY

SLAM ANIMATION

PROGRAM

NASZ ZESPÓŁ

konkurs@younganimation.pl

info@younganimation.pl