Nasz zespół

Organizator

Studentka Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Stażystka w projekcie uniwersyteckim: Festiwal filmowy jako miejsce pracy (współfinansowanym przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego).

Organizowanie wydarzeń artystycznych oraz współpraca z młodymi i kreatywnymi osobami jest jej ogromną pasją. Swoje doświadczenie zyskała pracując przy największych polskich festiwalach filmowych. Dokłada wszelkich starań by Young Animation stało się ulubionym wydarzeniem pasjonatów filmu animowanego. 

 

 

Współorganizator, pomysłodawca Slam Animation

Reżyser, scenarzysta, animator. Absolwent architektury wnętrz Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Obecnie pracownik naukowy ASP w Gdańsku, Warsztat Podstaw Animacji. Autor animowanych wideoklipów oraz filmów, głównie dla dzieci. Laureat ponad 20 krajowych i zagranicznych festiwali filmowych, między innymi ŚWIATOWY ZŁOTY MEDAL na New York Festivals 2005, nagroda specjalna REMI w Houston 2007 oraz nominacja za film krótkometrażowy do Złotej Palmy w Cannes 1991.

Oprawa graficzna festiwalu 

Studentka 3 roku grafiki na ASP we Wrocławiu. Fanka prostej ilustracji i druku na tkaninach. 

Od roku zajmuje się projektem workowym @odpodszewki. Wykorzystuje stare ob rusy, prześcieradła i zadrukowuje je zwierzęcymi patternami. Jej ilustracyjne projekty można zobaczyć na ztokarska.pl, a projekt workowy 'odpodszewki' na portalu instagram.

Martyna Szulczyk

Dr Robert Turło

Zuza Tokarska

Instytucje wspomagające, Partnerzy
& Przyjaciele Young Animation

Współorganizator

Wiceprezes Stowarzyszenia
Teatralno - Edukacyjnego Korkoro

Reżyserka, aktorka, edukatorka artystyczna. Studentka Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice". Pracowała dla instytucji o międzynarodowej renomie - m.in. Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice", Gdański Teatr Szekspirowski. Zajmuje się także artystyczną edukacją młodzieży oraz organizacją wydarzeń kulturalnych.

Ada Kutzner

Współorganizator

Student Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Montażysta, reżyser, operator, grafik. Realizuje teledyski oraz relacje z wydarzeń kulturalnych i festiwalowych. Tworzy studio filmowo-reklamowe Opium Studio. Doświadczenie zdobył pracując na największych festiwalach filmowych w kraju.

Patryk Koprowski

Współorganizator

„Skończyłam zarządzanie instytucjami artystycznymi na UG i od tego roku studiuje produkcje w Łodzi na filmówce. Od 4 lat pracuje przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych jako koordynator w dziale gości krajowych. W między czasie zajmuję się social mediami kilku firm i prowadzę swój hotel dla zwierząt   Jestem z Gdyni i jestem ogromną fanką tego miasta. Poza tym każde zaoszczędzone pieniądze i wolny czas przeznaczam na podróże do nowych miejsc na świecie, w których jeszcze nie byłam.”

Marta Szamałek

Young Animation

instagram.com
/
younganimation

STRONA GŁÓWNA

KONKURS

WARSZTATY

SLAM ANIMATION

PROGRAM

NASZ ZESPÓŁ

konkurs@younganimation.pl

info@younganimation.pl